Nemusíte byť kaskadérom aby ste si mohli dopriať scénu ako z akčného filmu, zažiť niečo čo v bežnom živote isto nezažijete. Vymaniť sa z bežného stereotypu a dopriať si poriadnu dávku vzrušenia a adrenalínu môžete kedykoľvek. Stačí len mať nápad a nabrať odvahu.

seskok

Adrenalínový zážitok.
Podstatou adrenalínových športov je zvýšenie hladiny adrenalínu v tele. Niekomu stúpne hladina adrenalínu keď zbadá šéfa,, niekomu ho zdvihnú  deti keď práve neposlúchajú a niekto k tomu potrebuje zážitok pri ktorom ide o život. Pár takých zážitkov si môžete dopriať aj u nás.

Lietanie
Lietadlom letelo už veľa z vás, ale koľkí z vás leteli malým športovým lietadlom? Dopriať si let v lietadle, kde okrem vás a pilota nebude nik je niečo úžasné. Môžete letieť kdekoľvek chcete (takmer), nemusíte brať ohľad na spolucestujúcich a výhľad z tej výšky je len a len váš. A ak budete mať šťastie, možno budete môcť pilotovať chvíľu vy osobne.

paintball

Zoskok padákom
Nie, nebojte sa. Spolu s vami zoskočí aj inštruktor. Tandemový zoskok padákom je čoraz viac obľúbenejším adrenalínovým zážitkom. A ak si na to predsa len netrúfate môžete skúsiť simulátor voľného pádu.

Rafting
Splavovanie divokej rieky môžete aj u nás. Umelé kanály v Liptovskom Mikuláši a Čunove sú na to ideálne. Na rafting sú vhodné aj rieky ako Hron, Belá alebo Dunajec. Ak je to na vás veľa môžete splaviť Váh, alebo Oravu na drevených pltiach. Je to síce trochu pokojnejšie než rafting, ale na svoje si isto prídete.

Bungee jumping
Na Slovensku je niekoľko stredísk kde túto atrakciu ponúkajú. Záleží len od vás z akej výšky chcete skočiť. Urobiť prvý krok chce veľkú dávku odvahy, ale tá úľava, ktorá príde hneď po tom ako sa lano napne stojí za to.

Paintball
Obľúbená tímová adrenalínová hra. Dve družstvá po sebe strieľajú farebnými guličkami. Kolektívna hra plná adrenalínu a zábavy je vhodná aj na stmelenie pracovného kolektívu.

Ohodnoťte příspěvek