Ak raz vyskúšate magickú silu senzuálnej masáže, inú už nebudete chcieť

Oddychovať a relaxovať potrebujeme všetci bez rozdielu, nezáleží na tom, aký druh práce vykonávame. Dlhé státie či sedenie za počítačom alebo namáhavý pohyb počas celého dňa naše telo vyčerpáva a zaťažuje jednostranne, a to si doslova žiada šikovné ruky masérky. Ak ste pravidelným zákazníkom masážnych salónov a radi by ste už vyskúšali aj niečo nové, objednajte sa na tantrickú masáž.

 

masáž, wellness

 

Tantra spa v Bratislave vám ponúka profesionálne masérky a služby na úrovni, ich masáže z vás urobia celkom iného človeka, zo salóna odídete ako znovuzrodení, zrelaxovaní a oddýchnutí nielen na tele, ale aj na mysli. To všetko v absolútnej diskrétnosti. Medzi zákazníkmi sa tieto salóny ujali pod názvom „oáza pokoja“, pretože tam načerpáte nové sily v pokojnom a príjemnom prostredí s exotickou vôňou a pod rukami profesionálnych masérok. Oproti klasickej masáži tu si môžete objednať aj masáž lingamu, teda intímnych partií tela.

 

Na samotný rituál sa objednáva najlepšie jednu hodinu vopred a vyberiete si dievča, ktoré sa vám bude venovať. Ľudia s kožnými či vírusovými ochoreniami sem majú zákaz vstupu, ani tí pod vplyvom omamných látok či alkoholu, a dôležité je aj to, že tu sa neposkytujú sexuálne služby. V salóne vás bude po príchode čakať senzuálna masáž sprcha, lebo hygiena je dôležitá, tradičný ázijský odev sárong, hudba s príjemnou exotickou vôňou, ktorá vás upokojí a vy sa už môžete oddávať iba pohybom rúk šikovnej masérky. Ešte predtým si však môžete vychutnať kávu alebo čaj či dokonca sekt. Po skončení rituálu si vás opäť osprchujú a nechajú vás nejakú chvíľu oddychovať v pokoji, aby ste precítili všetky predchádzajúce zážitky.

masáž

 

Slovko namaste v Indii znamená prejav úcty, tak sa s vami rozlúčia aj v tantra spa, dostanete aj malý darček s vyjadrením nádeje, že sa do salóna opäť vrátite. A verte, že kto ho raz navštívil, vracia sa rád.