3 veci, ktoré nesmú chýbať na luxusnej svadbe

Chcete aby bola vaša svadba naozaj luxusná? Tak si dajte záležať na detailoch, pretože práve tie tvoria dokonalý celok. Pozrieme sa na tri drobnosti, ktoré váš svadobný deň, doslova a do písmena, pozdvihnú o niekoľko kategórií vyššie.
 Detail na účes nevesty.jpg

  1. Pred svadbou

O tom, že bude vaša svadba výnimočná, by ste mali dať ľuďom vedieť ešte pred jej samotným konaním. V tom vám najlepšie pomôžu luxusné svadobné oznámenia graphicsoul.sk a pozvánky. Ako by mali vyzerať? Žiadne úlety, žiadne zbytočné experimenty a „vtipné“ texty. Dajte si záležať na tom, aby všetko na oznámeniach i na pozvánkach, vyzeralo veľmi decentne.
Vhodné sú napríklad svetlé trblietky v zlatých a strieborných tónoch, v kombinácii s tmavšími farbami. Určite sa vyhnite čiernej. Asi nechcete, aby si ľudia oznámenie o svadbe, pomýlili s pohrebným oznámením.
 

  1. Cake bar

Toto je novinka, ktorú na svadbách môžete vídať as tak dva roky. V zahraničí ide o trend, ktorý už vlastne nie je až tak populárny a aktuálny. Ide o stolík, na ktorom je množstvo malých a hlavne výborne vyzerajúcich koláčikov. Nejde o klasické svadobné koláče, ale o rôzne muffiny, košíčky alebo figúrky. Ak by ste sa pred cake bar rozhodli, dajte si záležať nie len na vizuálnej stránke, ale hlavne na tej chuťovej.  Jedlo musí byť dokonalé a chutiť geniálne.
Ešte jeden detail. Ak si za takúto extra vecičku zaplatíte, nezabudnite, aby ste ju mali i natočené na vašom svadobnom videu. Uznajte, že by to bola škoda, nezdokumentovať niečo tak výnimočné.Bar s koláčikmi a sladkosťami v ružových farbách.jpg
 

  1. Úúúúúúčes!

Samotná nevesta, je základom a hlavným bodom celej svadby. Preto musíte vyzerať dokonale. Dokonalosť, to nie sú len pekné šaty, topánky a šperky, ale aj váš účes a mejkap. Prečo hovoríme práve o vlasoch? Pretože práve na tie, mnohé nevesty zabúdajú. Na svojom účese s dajte naozaj záležať. Ku kaderníčke by ste mali ísť v dostatočnom predstihu a váš svadobný účes si vyskúšať pokojne niekoľkokrát.